Su Tesisatçısı Beykoz

 

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi İstanbul. Bu nedenle su tüketiminde en fazla yaşandığı illerimizden birisidir. Bu nedenle su tüketimi konusunda en çok bilincin burada oluşturulması gerekiyor. Bu bakımdan belediye, bakanlık ve devlet eliyle bir şeyler yapılmaya çalışılmış olsa da, yine de bilinçli bir tüketimin oluşturduğunu söylemek mümkün değil. Çünkü evlerinde veya işyerlerinde akan musluklar veya kaçaklar, zamanında onarılmıyor ve erteleniyor. Bu durum birçok su israfına neden olmakla beraber, aynı zamanda yüksek su faturalarının da gelmesi sağlanıyor. 

 

 

Ne Yapılması Gerekir?

 

Öncelikle evlerde yer alan muslukların tamir edilmesi gerekir. Eğer musluk su damlatıyorsa, bunların yenilenmesi veya contalarının değişmesi gerekir. Firmamız, 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle evlerdeki musluk ve suların tamirini yapmaktadır. Su tesisatçısı beykoz olarak bilinen firmamız, İstanbul ilinin her ilçesinde hizmet vermektedir. Birçok kurumsal müşteriye de hizmet vermiş olan firmamız, sizlerinde evlerinizdeki sorunları çözmek için var. Bilinçli su tüketimi konusunda da müşterilerini uyaran firma, bu haliyle sosyal bilincin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. 

 

Su kaçaklarının tespit edilmesi de bilinçli su tüketimin ortaya çıkmasını ve israfın ortadan kalkmasını sağlar. Ancak birçok kimse, su kaçaklarının tespit edilmesi için gereken önemi maalesef vermemektedir. Bunun sebepleri arasında su kaçakları tespit eden firmaların halen kırma ve dökme gibi yöntemlerle sorunlara çözüm bulmaya çalışmamış olmalarıdır. Evlerinin veya işyerlerinin su kaçağı tespiti için kırılması veya yıkılması gibi tadilat gerektiren işlere bulaşmasını kimse istemiyor. Bu nedenle de su kaçakları tespiti konusunda birçok kişi erteleme hastalığına mahkum kalıyor. Deneyimsiz ve tecrübesiz firmalar, yüksek teknolojik aletleri kullanama noktasında zayıf kalabiliyorlar. 

Baymak Kombi Arıza Kodları Tuzla baymak kombi servisi Pendik baymak kombi servisi baymak kombi servisi ümraniye baymak kombi servisi kadıköy baymak kombi servisi maltepe baymak kombi servisi kartal baymak kombi servisi üsküdar baymak kombi servisi ataşehir baymak kombi servisi baymak kombi e01 arızası nasıl giderilir baymak kombi e03 arızası nasıl giderilir baymak kombi e03 hata kodu baca termostat sensoru / baca basınc sensoru arızası ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya alan yerler türksat 4a kurulumu uydu anten servisi