Kanlıca Su Tesisatçısı

Sadece su kaçaklarının tespit edilmesi mi?:

 

Su Tesisatçısı Kanlıca olarak sadece su kaçaklarının tespit edilmesi ve onarılmasıyla ay sonunda gelen yüksek miktarda su faturalarından asla kurtulamazsınız. Çünkü musluklarında tamir edilmesi ve bakım yapılması gerekir. Bunu yaptıktan sonra evde su tüketimi konusunda çocukların bilinçlendirilmesi de gerekir. Çocuklarınızı suları fazla kullanmaları veya nasıl kullanmaları gerektiğini anne ve baba olarak öğretmek durumundasınız. Bu şekilde israfın önüne geçilebilir ve milli bir servet olan su kaynakları korunabilir. 

 

Aynı zamanda firmamız, kış zamanlarının en büyük sorunlarından birisi durumuna gelmiş olan kalorifer temizliğine de el atmaktadır. Kaloriferlerin kışın bir yanlarının ısınarak, diğer yanlarının ısınmaması, yine bir israfa neden olmaktadır. Doğalgaz ve enerji israfının önlenmesi ve ısının verimli şekilde kullanılması gerekir. Bunun içinse yapılması gereken şey, kalorifer petek temizliğinin profesyonel ekipler tarafından yapılmasıdır. Profesyonel ekipler tarafından yapılacak olan çalışmalar neticesinde, verimli bir temizlik söz konusu olmuş olacaktır. Buda kaloriferlerin her yerinin eşit şekilde ısınmasına ve evinizi, işyerinizi ısıtmasına neden olacaktır. Böylece enerji ve doğalgaz israfının da önüne geçilecektir. Kalorifer petek temizliğinin doğru şekilde yapılması ekiplerimizin kullanmış oldukları teknolojik aletlerle mümkün olmaktadır. 

 

Sadece saatler sürecek olan uygulama sayesinde, kaloriferlerin içerisinde pislik, küf ve benzeri maddeler temizlenecektir. Aynı zamanda, petekler içerisindeki suyunda temizlenmesi ve yeniden petek içerisine gönderilmesi sağlanmaktadır. Böylece yeni bir suyu petek içerisine gönderilmesiyle oluşacak maliyetler azaltılmaktadır. Kalorifer temizliğinizi 3-4 sene içerisinde tekrarlatmayı unutmayınız. Bazı kalorifer peteklerinin kalitesi düşük olduğundan, bu uygulama daha kısa aralıklarla yapılmaya mahkum olabilir. Bu bakımdan kesinlikle doğru zamanda yaptırın. Su tesisatçısı kanlıca ile doğru adrestesiniz. 

 

Hemen en doğru şekilde yapılacak kalorifer temizliği ve su kaçağı tespiti için bizleri arayın. İletişim formunu doldurun. Sorunlarınızı yazın. Telefon numaranızı ve isminizi yazmayı unutmayın. teknik personelimiz en kısa zamanda size gerekli dönüşü yapacaktır.